26/04/2022
Oda başkanımız Uzm. Dr. Nasır Nesanır, genel sekreterimiz Dr. Reyhangül Baloğlu, yönetim kurulu üyelerimiz Uzm. Dr. Pervin Çeliker, Prof. Dr. Olgu Hallıoğlu, Dr. Selçuk Fidan, önceki dönem Oda başkanımız ve TTB Merkez Konsey Delegemiz Dr. Mehmet Antmen ve değerli büyüğümüz Uzm. Dr. Hüseyin Çamak bugün (26.04.2022) Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret ettiler.
Ziyarette, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer Covid-19 pandemisinde kaybettiğimiz meslektaşlarımız adına sahilde bir anıt yapılması için çalışmaları başlatacağını, TTB’nin 29 Mayıs 2022 tarihinde Ankara’da yapacağı “Emek Bizim Söz Bizim Sağlık Hepimizin” mitingine otobüs tahsis edeceğini, ayrıca Büyükşehir Belediyesi’nde işyeri hekimi olarak çalışan meslektaşlarımızın sorunları ile ilgili destek olacağını ifade etti.